Vakko 2010 "Yılbaşı Özel"

Vakko 2010 Yılbaşı Özel koleksiyonu önceki senelere nazaran daha dolu ve daha canlı olmuş. Rengarenk şallarından tutunda, incecik çikolatalara kadar pek çok tasarım, yeni yıl için özenle hazırlanmış. Tabi ki koleksiyonlar ağırlıklı olarak hediyelik eşya tarzında. İnsanlar yeni yıla girerken birbirlerine bir şeyler almayı çok seviyorlar. Vakko da bu ihtiyacı sonuna kadar karşılamaya niyetli, hem de en "Vakko kalitesi" ile.

Peki, birilerine misafirliğe giderken Vakko çikolatasından daha şık bir hediye olabilir mi? Birincisi; aldığınız hediye bir çikolata, bende görmesi bile bir mutluluk yaratıyor. Hatta bazı bayanlar çığlık atıp kendinden bile geçebiliyorlar. İkincisi; tasarım olarak çok şık ve her tarafından kalite akıyor. Üçüncüsü Vakko çikolatasının lezzetinden bahsetmiyorum bile. (tabi ki fiyatı normal bir çikolataya oranla çok daha yüksek 99TL ile 155TL arasında)

Ama diyorsanız ki ben çikolata düşünmüyorum, o halde yine pek çok seçenekten birisini seçebilirsiniz. Nedir bunlar; Armağan kutuları, 2 li fincan takımları, nazar boncuklu tepsiler, horn mumluklar, yastıklar, kahve takımları, ipek saten şallar/eşarplar, parfümler ve daha niceleri.

Gerek kendiniz için, gerekse bir misafirlik ve ya sadece özel aşkınıza, özel bir hediye düşünüyorsanız Vakko ya uğrayıp yeni koleksiyonu gözden geçirmeniz çok faydalı olacaktır.

1 yorum:

Syhn dedi ki...

2 li fincanlars bayıldım harikab i fikir üstelik çok asil duruyor