ZARA 2009 2010 Sonbahar Kış Koleksiyonu "Dik Omuzlar"

ZARA 2009 dan 2010 a girerken; dik omuzlar, kısa ve uzun çizmeler, deri ceketler ve bol tüylü seçenekleri de beraberinde getiriyor. Pek çok firma bu havayı yakalamada yetersiz kalırken ZARA tüm ciddiyetini modellerine yönetmiş durumda, en iyiyi sunma çabası ve çokta yüksek olmayan fiyatlar, direkt olarak müşterilerin beğenisini kazanıyor.

Öncelikle dikkatimi çeken modellerden birisi koyun postundan yapılmış olan kürk, tek kelimeyle harika. Çorap veya çizmeler ile çok yalın ve karizmatik bir hava yakalamak mümkün. Benim tercihim her zaman sade ve şık modellerden yana olmuştur. Çünkü bir modeli ne kadar karıştırırsanız, o kadar yavan bir hale giriyor. Dik omuzlarsa bu sadelik için biraz riskli bir hareket gibi göründü bana. Moda gibi kişisel tercihin ön planda olduğu konularda, farklı bir tarza kalkıştığınızda; beğenen insanlar kadar, beğenmeyenlerde olacaktır.

Ceket olarak; dar ve geniş kesim, deri, tüylü ve bolero stilinde pek çok seçenek var. Kemerlerde manto gibi kıyafetlerde tamamlayıcı rol üstlendiğinden, pek çok opsiyon bulunmakta ve fiyatları yaklaşık 50TL gibi bir değer. Kış ve sonbahar ayları olduğu için ayakkabı olarak çizme tercih edilmiş yine bunlarda da pek çok seçenek mevcut bunlarda 200TL den başlayıp 300TL ye kadar çıkabiliyor.

Hiç yorum yok: