Pull And Bear 2009 2010 Sonbahar Kış "The Real Flight"

Pull And Bear 2009 2010 Sonbahar Kış sezonunda gerçek bir uçuş deneyimine hazır olun. Çok farklı bir atılım ve benzersiz bir tarzla pek çok kişinin favorisi olacak gibi görünüyor. Pull and Bear genel olarak ilhamını uçmanın özgürlük oluşundan almış, ve bu özgürlük deneyimini tüm modellere aşılamış adeta. Bütün modellerde net bir şekilde gördüğüm tek şey "rahatlık" ve tabi ki bu beraberin de kendine güvenen bir havayı da getiriyor.

Bazı modellerdeki pilot gözlüklerinin bu rahatlık havasını katan en önemli parça olduğunu dile getirmek istiyorum. Benzer tarzları pek çok markada görmemize rağmen bu modellerdeki havayı yakalayamamış durumdadır. Gördüğünüz gibi ufak detaylar büyük farklar yaratmaktan asla geri kalmıyor.

Fakat yinede bu rahatlık havasının dozunu ayarlamakta fayda var. Açıkça soruyorum o jartiyerli model ne düşünüp tasarlandı? Seksilik mi? Tarz mı? İnanın bana bir şeyi göstere göstere yaparsanız o şey ucuzlaşır ve istenileni asla vermez. Diğer bir açıdan; göstermeden yani dışarıya ben bunu yapmak için açıkça bir çaba sarf etmiyorum imajı çizdikten sonra; kaliteli bir anlayışa sahip olabilirsiniz. Bu nedenle modeli çok ucuz bulduğumu söylemeyim.

Kot modellerinin hemen hepsi mükemmel, dar kotlar bayanlara her zaman çok yakışıyor. Vücut hatlarını ortaya çok güzel koyuyor, en azından o vasat taytlardan kesin olarak iyi. Tabi bazıları darlığın sınırlarını aşmış ve neredeyse vücut ile bütünleşmiş durumda. Çizme modellerinde ise bir geriye dönüş söz konusu kovboy çizmeler pek çok modelle hem uyumlu hem de çok şık duruyor.

Fiyatlar ise pek çok firmaya nazaran düşük. Bu da demek oluyor ki kaliteli ürünleri uygun fiyata alabilirsiniz. Elbiseler 45TL şallar 17TL çizmeler 100TL çantalar 20TL e yakın fiyatlara satılıyor.

Hiç yorum yok: