MaxMara 2009 2010 Sonbahar Kış "Feminen"

Güç ve iktidarın kokusunu buram buram yansıtan firma, lüks düşkünü bayanların birinci tercihi olmayı başarıyor. Maxmara, klasik bir havaya bürünmeye çalışırken, perde arkasından da seksapaliteyi etkiliyi bir şekilde gösteriyor.

Kırmızı gibi cüretkar renklerin, baş döndüren etkisi unutulmamış ve en etkili şekilde sunulmuş. Çanta ayakkabı uyumuna ayrıca dikkat edilmiş. Leopar desenli aşırı cüretkâr modeller koleksiyona eklenmiş, tabi bu tip desenleri kullanacak ölçüde cesur bayanlara rastlamak çok zor. Pek çok bayan klasikleşmiş tarzlara ve siyah, kahve gibi koyu renklere yöneliyor. Hâlbuki koyu kırmızı gibi renkler hem aşırı çekici hem de farklı bir hava/tarz kısacası pozitif şekilde dikkatleri topluyor.

Göze çarpan diğer bir detay da takılar ve aksesuarlar; bileklik modelleri hoş, eldiven olarak ise pek çok çeşit ve tasarım bulunuyor, hemen hemen her elbisenize uygun bir eldiven ve çanta bulabilirsiniz. Gözlük modelleri olarak ise aşırı dikkat çeken bir noktaya rastlamak zor, klasikleşmiş bir tarz benimsenmiş.

Hiç yorum yok: