Massimo Dutti 2009 2010 Sonbahar Kış "Naturel"

Massimo Dutti 2009/2010 sonbahar kış kreasyonunda; mankenlerin güzelliği dışında da pek çok ayrıntı gözümüze takılıyor. Takılar, kotlar, Massimo'nun o kendine has rahat ve salaş tarzı, tüm bu koleksiyonun eşsiz parçaları arasında.

Direkt olarak dikkat çeken detaylardan birisi, mankenimizin boynunda ki o güzel kolye, çok orijinal bir hava yaratmış. tabi bunda üzerinde ki ince bolero modelinin katkısı da büyük, farklı desenler ve renk uyumu tek kelime ile harika.Çok şık kaşmir pardösü ve bunları sonuna kadar destekleyen deri çizmeler adeta tam bir takım oluşturuyor.
Tüylü süveter modelleri; rahatlık ve sıcaklığı en kolay yakalayan modellerden birisidir. Ayrıca ayı postu ile bütünleştiği de gözden kaçmamaktadır.
Benim favori modellerimden birisi, çizme, kısa elbise, pardösü ve altına isteğe bağlı olarak muz çorap. Genellikle pek çok bayanında gözde modelleri arasında yer alır.
Seyahate çıkmadan önce en gereksinim duyulan eşyaları Massimo Dutti de unutmamış ve bu sezonda hepsini bulundurduğunu bu çanta ile göstermiştir.

Hiç yorum yok: