Beymen 2009 2010 Sonbahar Kış "Zamansız"

Beymen 2009 2010 sonbahar kış sezonunda çok farklı bir ilke imza atıyor. 20 li 40 lı 80 li yılların en gözde parçalarından esinlenip adeta "zamansız" bir koleksiyon sunuyor. Kıyafetlerde yalın bir hava yakalanmaya çalışılmışsa da gösteriş ve karizma sanki tasarımların içine işlemiş durumda.

Genel olarak modeller belden oturtmalı düşünülmüş, bol ve daha rahat kesim seven bayanlar unutulmamış tabi. İlk olarak dikkat çeken tasarımların ağırlıklı olarak siyah renkten oluşması, açıkçası siyah renk bayanlarda erkeklerde olduğu kadar iyi durmuyor. Çünkü renkler bir bayanın kadınsı yanını ortaya daha rahat koyabilmesini sağlıyor. Beymen de siyahın baskınlığını pek çok farklı renk ile söndürmeye çalışmış; parlak yeşil, pembe, fuşya ve sıklamen bunlardan bazıları.

Çanta modellerini çok beğenmediğimi üzülerek söylemeliyim. Diğer markalar bu konuda daha iddialı göründü gözüme. Fakat genel olarak baktığımızda, özel bir geceye gitmek istediğinizde Beymen in elbise modelleri mükemmel bir seçim olacaktır.

2 yorum:

gummybeans dedi ki...

daha iyi çekimler olabilirmiş gibi gelir bana hep beymenin ilanlarına baktığımda.. buna da pek bi anlam veremeidm açıkçası. kadınlar hoş bile görünmüyo!

Siu dedi ki...

güllere gözüm takıldı çok güzel gözüküyorlar..