Göz Kamaştıran Dior

Dior 2008 2009 sonbahar kış koleksiyonunda çok çeşitli abiye modelleri ön planda. Çanta ve çizmelerle de tamamlanabilen modeller Dior un ışıltısını yansıtmada başarılı olmuşa benziyor. Pek çok markanın aksine Dior bu sezonda abiye ve cesur tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Kısacası Dior yine göz kamaştırıyor.En başarılı abiye modellerinden birisi. Özel geceler için çok başarılı bir tasarım olmuş.
Çok sade ve başarılı bir tasarım dahası yemek ve ya özel günlerde rahatlıkla kullanılabilir. Beyaz ve kibar oluşu elbisenin pek çok yere uyum sağlayabileceğini gösteriyor.
Dior değişik tarzda modeller yaratmışa benziyor, çanta ve çizmeler gerçekten çok hoş fakat şapka konusunda biraz tereddüde düştüm. Şüphesiz bir uyum var o nedenle biraz kendini kurtarıyor gibi. Mürdüm en beğendiğim renklerin başında geliyor. Ayakkabılar çok hoş olsa da elbisede üst başka alt gibi duruyor. Elbisenin üst kısmına etekteki gibi püsküller eklenerek kurtarılabilirmiş. Mesela askı kısımları püsküllü olabilirdi.
Çiçekli elbiseler konusunda pek çok marka kendini gösterse de Dior kendisine özel tarzını çıkartıyor. Beyaz elbise üzerine işlenen mor çiçek desenleri, eldiven ve aynı tonlardan oluşan ayakkabılar ile tamamlanmış. Dior da bulunan çok hoş pardösüler ile bu tasarım daha da göz alıcı bir hale getirilebilir.

Hiç yorum yok: